marek
Marek Budziński (ur. 1966 r. w Chorzowie) – Trafił do Warszawy w 1986 roku na studia teologiczne w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Został wtedy również jednym z liderów grupy młodzieżowej przy zborze. W 1991 roku ukończył studia, poślubił Renatę i został wybrany pastorem zboru, w miejsce zmarłego rok wcześniej Adama Piaseckiego. Jako młody kaznodzieja miał przed sobą trudne zadanie prowadzenia wieloletniego zboru, co czynił z powodzeniem dzięki Bożemu błogosławieństwu i wsparciu Radu Zboru. W 1997 roku został ordynowany na prezbitera. Zależy mu na rozwoju duchowym wszystkich pokoleń w zborze i dotarciu z ewangelią do sąsiadów. Z zamiłowania i wykształcenia jest historykiem, ze szczególnym, w wolnym czasie czyta książki i słucha muzyki klasycznej. Ma dwie dorosłe córki – Rut i Asię.

Dyżur duszpasterski pastora Marka odbywa się w środy w godz. 14.00-17.00 w gabinecie Rady Zboru na parterze budynku administracyjnego przy ul. Waliców 25 lub o dowolnej innej porze po wcześniejszym umówieniu.

Samuel Skrzypkowski
Samuel Skrzypkowski (ur. 1990 r. w Gdańsku) – Trafił do Warszawy w 2013 roku na zaproszenie Zboru, aby zająć się pracą z młodzieżą. Po skończeniu studiów inżynierskich w Poznaniu, rozpoczął naukę w Wyższym Baptystycznym Seminarium Teologicznym, a następnie na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Od 10 lat zajmuje się organizacją konferencji i obozów chrześcijańskich dla młodzieży w całej Polsce. W 2017 roku został ordynowany na drugiego pastora zboru. Zależy mu na nauczaniu wynikającym z Pisma Świętego i aktywnym zaangażowaniu w Królestwie Bożym. Pasjonuje się teologią, lubi wędkować, czytać książki i grać w piłkę nożną. Jest szczęśliwym mężem Dominiki i tatą dwóch córek.

Dyżur duszpasterski pastora Samuela odbywa się w czwartki w godz. 10.00-15.00 w gabinecie Rady Zboru na parterze budynku administracyjnego przy ul. Waliców 25 lub o dowolnej innej porze po wcześniejszym umówieniu.