marek
Marek Budziński (ur. 1966 r. w Chorzowie) – Trafił do Warszawy w 1986 roku na studia teologiczne w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej. Został wtedy również jednym z liderów grupy młodzieżowej przy zborze. W 1991 roku ukończył studia, poślubił Renatę i został wybrany pastorem zboru, w miejsce zmarłego rok wcześniej Adama Piaseckiego. Jako młody kaznodzieja miał przed sobą trudne zadanie prowadzenia wieloletniego zboru, co czynił z powodzeniem dzięki Bożemu błogosławieństwu i wsparciu Radu Zboru. W 1997 roku został ordynowany na prezbitera. Zależy mu na rozwoju duchowym wszystkich pokoleń w zborze i dotarciu z ewangelią do sąsiadów. Z zamiłowania i wykształcenia jest historykiem, ze szczególnym, w wolnym czasie czyta książki i słucha muzyki klasycznej. Ma dwie dorosłe córki – Rut i Asię.

Dyżur duszpasterski pastora Marka odbywa się w środy w godz. 14.00-17.00 w gabinecie Rady Zboru na parterze budynku administracyjnego przy ul. Waliców 25 lub o dowolnej innej porze po wcześniejszym umówieniu.

Jan Osiecki (ur. 1996 w Gdyni) – Przyjechał do Warszawy w 2019 roku na zaproszenie Zboru, aby podjąć się pracy z młodzieżą. Ukończył studia inżynierskie na kierunku Elektronika i Telekomunikacja w Gdyni oraz studia teologiczne w Wyższym Baptystycznym Seminarium Teologicznym. Następnie rozpoczął studia na Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej i Covenant Baptist Theological Seminary. Od 2014 roku zaangażowany w służbę młodzieżową prowadząc spotkania, organizując konferencje i obozy młodzieżowe. Pasjonat teologii historycznej, Objawienia św. Jana oraz głoszenia ewangelii. W wolnej chwili lubi pograć na komputerze lub poczytać książkę przygodową. Obecnie kawaler, ale niedługo mąż.

Dyżur duszpasterski pastora Jana odbywa się w czwartki w godz. 11 – 14 w gabinecie Rady Zboru na parterze budynku administracyjnego przy ul. Waliców 25 lub o dowolnej innej porze po wcześniejszym umówieniu się.