Dr Steven Lawson jest założycielem i prezydentem OnePassion Ministries (Służba Jedna Pasja), służby której celem jest wyposażanie i motywowanie nowego pokolenia ekspozytorów Biblii. Służba Dr Lawsona skupia się na wykładaniu Słowa Bożego werset po wersecie. Jest on autorem ponad trzydziestu książek, włączając: Moment Prawdy, Pokaż mi Swoją Chwałę, Filary Łaski: Długa Kolejka Bogobojnych Ludzi, Tom Drugi, Niezachwiana Determinacja Jonathana Edwardsa, Ekspozytorski Geniusz Jana Kalwina oraz Filary Łaski: Długa Kolejka Bogobojnych Ludzi, Tom Pierwszy.
Dr Lawson jest wykładowcą w Ligonier Ministries, Profesorem Kaznodziejstwa i Dziekanem programu doktoranckiego (Doctor of Ministry) w The Master’s Seminary oraz Naczelnym Edytorem magazynu Expositor (Kaznodzieja). Jest on również członkiem rady Ligonier Ministries i Reformation Bible College. Dr Lawson jest absolwentem Texas Tech University (B.B.A.), Dallas Theological Seminary (Th.M.) oraz Reformed Theological Seminary (D.Min.), służył jako pastor w Arkansas i Alabamie przez 34 lata, a obecnie żyje w Dallas, w Teksasie. Steve i jego żona Anne mają troje synów, córkę i jedną wnuczkę.


Koszt: 120 zł / 30 euro (bez wyżywienia i noclegu, w cenie wliczone są kawa, herbata i przekąski)
Liczba miejsc ograniczona!

Link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdjHk7RiJfJJxrtqSwvP6_EpdHbOIwfCo1uX8O4Uo4UfImI6w/viewform


Organizatorzy: