best assignment writing service

Wiek nastoletniości to czas dojrzewania, mający wpływ na całe dalsze życie człowieka.

W odpowiedzi na potrzeby młodzieży spędzania razem czas, w naszym Zborze odbywają się otwarte spotkania dla młodzieży szkolnej od 14 roku życia, które łączą w sobie czas fun z z poznawaniem Biblii. Oprócz cotygodniowych spotkań, w czasie wakacji oraz ferii organizujemy dla młodzieży także wyjazdy i konferencje.

Spotkania odbywają się w ciągu roku szkolnego w każdy piątek o godzinie 18.00 w sali młodzieżowej w podziemiach budynku administracyjnego przy ul. Waliców 25 (wejście od sali kolumnowej).

Celem naszych spotkań jest:

 • poznawanie Pisma Świętego, które jest aktualne także dla nastolatków - w nim znajdujemy odpowiedzi na trapiące życiowe pytania.
 • społeczność - wspólne budowanie grupy młodych ludzi, których wiążą przyjaźnie i koleżeństwo, gdzie każdy może czuć się potrzebny, doceniony i zaangażowany.
 • Reasumując: Chcemy trzymać się razem, żeby lansować życie z Bogiem, pomagać innym, rozwijać się i uwielbiać Boga przez wszystko, co robimy!

  Niechaj cię nikt nie lekceważy z powodu młodego wieku, ale bądź dla wierzących wzorem w postępowaniu, w miłości, w wierze, w czystości.
  1 List do Tymoteusza 4,12
  Wierzymy, że każdy człowiek, niezależnie od wieku, stanu zdrowia i sytuacji życiowej, w jakiej się znalazł może być aktywnym i wartościowym członkiem swojej społeczności

  Once the students completed those, sanders posted their scores on a buy more info smart board via opened's mastery chart for everyone in the class to see